Back to Top

Polski portal z interesującymi artykułami.

Ubrania używane nie tylko w sklepach!

Ubrania używane nie tylko w sklepach!Koncepcja odzieży używanej nie jest nowa. Ludzie kupują i sprzedają używaną odzież od dziesięcioleci. Jednak pojawienie się Internetu sprawiło, że kupowanie i sprzedawanie odzieży używanej w Internecie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ubrania używane można sprzedawać na stronach takich jak eBay, Amazon, Craigslist, a nawet na grupach na Facebooku. Jest wiele miejsc, w których ludzie sprzedają swoją używaną odzież online, ale możesz być zaskoczony, że są też miejsca, w których możesz kupić ubrania używane przez Internet!

3 wskazówki, jak rozpocząć medytację

3 wskazówki, jak rozpocząć medytacjęCo przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz słowo medytacja? Być może obrazy ludzi siedzących na podłodze w pozycji skrzyżowanych nóg, a może guru w szafranowej szacie intonującego mistyczne słowa podczas palenia fajki. Medytacja ma swoje korzenie w religii i jest praktykowana jako część wielu rytuałów religijnych. Jest to jednak także skuteczna technika radzenia sobie ze stresem, poprawiania koncentracji i łagodzenia niepokoju. I nie jest ona przeznaczona tylko dla mnichów czy dziwaków z New Age. Praktykowanie medytacji może być łatwe i dostępne dla każdego, kto chce spróbować. Oto trzy wskazówki, jak zacząć medytować:

Wskazówki dotyczące zakupów odzieży używanej

Wskazówki dotyczące zakupów odzieży używanejIstnieje wiele powodów, dla których warto włączyć do swojej garderoby więcej odzieży używanej. W ten sposób pomagasz środowisku, jest to tanie i często możesz znaleźć naprawdę wyjątkowe rzeczy, których nikt inny nie będzie nosił. Jeśli jesteś początkujący w kupowaniu używanej odzieży, proces ten może wydawać się na początku nieco przytłaczający. Gdzie w ogóle można znaleźć ubrania z drugiej ręki? Jak określić, czy coś jest "używane", czy to tylko stara sztuka odzieży? A co z tymi dziwnymi zapachami, o których ludzie mówią? Czy kupowanie rzeczy od nieznajomych jest bezpieczne? Odpowiedzmy więc na kilka często zadawanych pytań dotyczących zakupów odzieży używanej i zacznijmy budować wspaniałą garderobę z rzeczy z drugiej ręki!

Strona 2 z 2